32316319

فروشگاه ناسوت | شیراز بلوار گلستان

لطفا شرایط تخفیف را مطالعه فرمایید.

با کارت یا کد تخفیف آکارا، 20% تخفیف عسل و 10% تخفیف زعفران بر روی کل مبلغ خرید خود از فروشگاه ناسوت دریافت کنید.

دریافت کد تخفیف

به سایت فروشگاه ناسوت خوش آمدید

ناسوت، به عنوان شاخه مواد غذایی شرکت بین المللی رایمون تجارت جاده ابریشم، با تاًکید بر ارزش گرانبهای پنج طلای ایران : پسته، انجیر خشک استهبان، عسل، خرما و خصوصا زعفران به عنوان طلای سرخ، معتقد است، نه تنها مردم ایران شایسته بهترین ها می باشند که دنیا هم از ارزش ناسوتی آن ها بی خبر است.

با افتخار، جنسی که شادی را از شما بگیرد، پس می گیریم

عسل، انجیر، خرما، پسته و زعفران با بالاترین کیفیت

عسل، معجزه طبیعت

عسل از قدیمی ترین و نخستین شیرین کننده هایی است که انسان استفاده کرده است. عسل شامل قند هایی مانند: گلوکوز، فروکتوز و مواد معدنی مانند : پتاسیم، کلسیم، منیزیم و ویتامین های خانواده بی و سی است که بر اساس کیفیت و نوع عسل نسبت های متفاوتی از این ها در عسل دیده می شود. عسل نه تنها به عنوان ماده خوراکی، بلکه به عنوان دارویی طبیعی و کارآمد در درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد.

زعفران ، طلای سرخ ایران

زعفران گرانبهاترین گیاه زراعی موجود در روی کره زمین است و تنها گیاهی است که واحد خرید و فروش آن به جای تن و کیلوگرم، مثقال و گرم است. زعفران به علت طعم و رنگ و عطر عالی، کاربردهای فراوانی در تولید فرآورده های غذایی، دارویی و شیمیایی دارد. همچنین مصرف آن درد را تسکین می دهد و به عنوان ضد تشنج عمل می کند. به علت بالا بودن ارزش غذایی آن، در بیشتر غداها به عنوان چاشنی غذایی استفاده می گردد. با توجه به خاصیت دارویی، این گیاه که در درمان بیماری های گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ زیبای زعفران، افراد بی اشتها را به خوردن غذا ترغیب می نماید. زعفران به علت دارا بودن مواد تلخ از جهتی موجب آسانی هضم غذا می شود و همچنین در رفع بی خوابی هایی که منشاء تحریک های مغزی دارند و نیز در برونشیت های مزمن موثر است و نیز در رفع بیماری های چشم و دفع سنگ کلیه، بکار می رود.

انجیر

امروزه بیشتر از ۶۰۰ نوع متفاوت انجیر وجود دارد. انجیر خشک محتوی مقدار زیادی قند ( در حدود ۶۰ درصد) می باشد. این دلیل خوبی است برای آن که ورزشکاران از انجیر استفاده می کنند. رومی ها انجیر تازه را به برده هایشان می دادند، برای آن که آن ها بتوانند بهتر کار کنند. انجیر خشک در آن زمان خیلی کم مصرف می شد. انجیر از درختی به نام فیکوس می روید. انجیر یک میوه شیرین می باشد. محتوی مقدار زیادی هسته است و غالبا خشک مصرف می شود. انجیر تازه بسیار خوشمزه می باشد و از آن مربا و ترشی درست می کنند. پوست انجیر بسیار نرم است و به همین خاطر نگهداری و انتقال آن بسیار مشکل می باشد. در کشورهای گرمسیر، انجیر به صورت خشک صادر و ذخیره می شود.

پسته، سفیر سلامت

این روزها پسته یک تنقلات بسیار خوشمزه و مغذی به حساب می‌آید که فواید بسیار زیادی نیز به بدن می‌رساند. مغز پسته از نظر طب قدیم ایران، دارای طبیعت گرم و خشک است. مقدار فراوان آهن موجود در مغز پسته و توانایی بدن برای جذب بالای آن باعث شده که پسته به ماده ای موثر برای درمان کم‌خونی (فقرآهن) معرفی شود. در ضمن پسته حاوی مقداری پروتئین گیاهی، اسیدهای چرب ضروری، فیبر، روی، کلسیم، فسفر و ویتامین (ای) می‌باشد که همه این مواد برای سلامتی مفید می‌باشند. پسته معده، مغز و دهان را تقویت می کند و برای آرامش قلب و آرام کردن اعصاب مفید می باشد.

ناسوت، تولید کننده و صادر کننده محصولات ناب ایرانی

ساعات کاری

کلیه روزهای هفته

 ساعت 8:00 الی 22:30

تلفن تماس

37324911 - 071

فارس | شیراز | بلوار گلستان |نبش کوچه 2

By | 2017-03-15T22:01:39+00:00 ژانویه 3rd, 2017|شیراز فروشگاه ها|بدون ديدگاه

ثبت ديدگاه